Casa / Tape / 373-CLEAR-48MMX50M
minImg
373-CLEAR-48MMX50M
3M
Prodotto No:
373-CLEAR-48MMX50M
Produttore:
3M
Descrizione:
TAPE BOX SEALING 1.89"X 54.7YD
In magazzino : 30
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Usage Packaging, Sealing, Shipping, Splicing
Storage/Refrigeration Temperature 40°F ~ 80°F (4°C ~ 26°C)
Thickness - Adhesive 0.0009" (0.9 mils, 0.023mm)
Color Clear
Backing, Carrier Polypropylene Film
Product Status Active
Thickness - Backing, Carrier 0.0016" (1.6 mils, 0.041mm)
Thickness 0.0025" (2.5 mils, 0.064mm)
Series Scotch® 373
Length 164' (50.0m) 54.7 yds
Shelf Life Start Date of Manufacture
Mfr 3M
Temperature Range -
Shelf Life 18 Months
Package Bulk
Tape Type Box Sealing
Width 1.89" (48.00mm)