3M
Prodotto No:
3759/24 100SF
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CBL RIBN 24COND 0.05 BLACK 10'
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$24.852
$24.852
5
$20.5086
$102.543
10
$18.85655
$188.5655
25
$16.85832
$421.458
50
$15.38107
$769.0535
100
$14.1645
$1416.45
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -20°C ~ 80°C |
| Cable Type | Flat Cable, Round Jacket |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 28 AWG |
| Ratings | UL Style 20267 |
| Ribbon Thickness | - |
| First Conductor Mark | Red |
| Series | 3759 |
| Length | 10.0' (3.05m) |
| Ribbon Width | 1.150" (29.21mm) |
| Voltage | 300 V |
| Mfr | 3M |
| Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Conductor Strand | 7 Strands / 36 AWG |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Jacket Color | Black |
| Features | Splice Free, Zippable |
| Package | Bulk |
| Insulation Resistance | 10GOhm |
| Base Product Number | 3759 |
| Number of Conductors | 24 |