Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
3991A6-5V
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
LED IND BLUE PANEL MNT
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Lens Transparency | - |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Wire Leads - 4.5" (114.30mm) |
| Viewing Angle | - |
| Panel Cutout Dimensions | 0.22" (5.59mm) |
| Millicandela Rating | - |
| Product Status | Obsolete |
| Lamp Color | Blue |
| Ratings | - |
| Lens Style | Round with Flat Top |
| Series | 3990A |
| Type | LED |
| Voltage | 5V |
| Mfr | Visual Communications Company - VCC |
| Features | - |
| Lens Color | - |
| Wavelength - Peak | - |
| Package | Bag |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | - |
| Lens Size | - |