Vishay Sprague
Prodotto No:
39D507G030FL6
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CAP ALUM 500UF 30V AXIAL
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$17.917
$17.917
10
$17.01925
$170.1925
50
$14.33189
$716.5945
100
$13.436135
$1343.6135
500
$11.913361
$5956.6805
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | -10%, +75% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 30 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.634" Dia x 2.142" L (16.10mm x 54.40mm) |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Lifetime @ Temp. | 500 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Ratings | - |
| Series | 39D |
| Package / Case | Axial, Can |
| Mfr | Vishay Sprague |
| Capacitance | 500 µF |
| Package | Bulk |