Vishay Sprague
Prodotto No:
39D507G050GL6
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CAP ALUM 500UF 50V AXIAL
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$17.898
$17.898
10
$17.00405
$170.0405
50
$14.31878
$715.939
100
$13.42388
$1342.388
500
$11.902531
$5951.2655
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | -10%, +75% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.760" Dia x 2.142" L (19.30mm x 54.40mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 500 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Ratings | - |
| Series | 39D |
| Package / Case | Axial, Can |
| Mfr | Vishay Sprague |
| Capacitance | 500 µF |
| Package | Bulk |