TE Connectivity Corcom Filters
Prodotto No:
3EDP
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
LINE FILTER 250VAC 3A TH
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$15.903
$15.903
10
$15.40805
$154.0805
25
$14.91044
$372.761
50
$14.41359
$720.6795
100
$12.922565
$1292.2565
250
$12.425544
$3106.386
500
$12.177024
$6088.512
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -10°C ~ 40°C |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Single Stage |
| Frequency - Operating | 50/60Hz |
| Termination Style | PC Pins |
| Approval Agency | CSA, UR, VDE |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Inductance | - |
| Series | EDP |
| Mfr | TE Connectivity Corcom Filters |
| Filter Type | Single Phase |
| Package | Bulk |
| Voltage - Rated AC | 250V |
| Current | 3 A |
| Voltage - Rated DC | - |