TE Connectivity Corcom Filters
Prodotto No:
3EHQ1
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
LINE FILTER 250VAC 3A CHASS MNT
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$46.3315
$46.3315
10
$44.7849
$447.849
25
$43.24096
$1081.024
50
$41.69645
$2084.8225
100
$37.835745
$3783.5745
250
$37.063566
$9265.8915
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -10°C ~ 40°C |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Two Stage |
| Frequency - Operating | 50/60Hz |
| Termination Style | Quick Connect |
| Approval Agency | CSA, UR, VDE |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Inductance | 32.18mH |
| Series | HQ |
| Mfr | TE Connectivity Corcom Filters |
| Filter Type | Single Phase |
| Package | Bulk |
| Voltage - Rated AC | 250V |
| Current | 3 A |
| Voltage - Rated DC | - |
| Base Product Number | 3E |