TE Connectivity Corcom Filters
Prodotto No:
3ESK1
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
LINE FILTER 250VAC 3A CHASS MNT
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$28.1865
$28.1865
10
$27.27355
$272.7355
25
$26.36478
$659.1195
50
$25.45544
$1272.772
100
$22.72818
$2272.818
250
$22.273586
$5568.3965
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -10°C ~ 40°C |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Single Stage |
| Frequency - Operating | 50/60Hz |
| Termination Style | Quick Connect |
| Approval Agency | CSA, UR, VDE |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Inductance | 7.06mH |
| Series | SK |
| Mfr | TE Connectivity Corcom Filters |
| Filter Type | Single Phase |
| Package | Bulk |
| Voltage - Rated AC | 250V |
| Current | 3 A |
| Voltage - Rated DC | - |
| Base Product Number | 3E |