TE Connectivity Corcom Filters
Prodotto No:
3EXP
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
LINE FILTER 250VAC 3A TH
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$22.857
$22.857
10
$22.1445
$221.445
25
$21.43048
$535.762
50
$20.71608
$1035.804
100
$18.57307
$1857.307
250
$17.858708
$4464.677
500
$17.501527
$8750.7635
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -10°C ~ 40°C |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Single Stage |
| Frequency - Operating | 50/60Hz |
| Termination Style | PC Pins |
| Approval Agency | CSA, UR, VDE |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Inductance | 2.3mH |
| Series | X |
| Mfr | TE Connectivity Corcom Filters |
| Filter Type | Single Phase |
| Package | Bulk |
| Voltage - Rated AC | 250V |
| Current | 3 A |
| Voltage - Rated DC | - |