TE Connectivity Corcom Filters
Prodotto No:
3FBH3=F8590
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
SINGLE PHASE FILTERS, 3A FILTER
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$28.2435
$28.2435
10
$27.3315
$273.315
25
$26.42026
$660.5065
50
$25.50921
$1275.4605
100
$22.776155
$2277.6155
250
$22.320592
$5580.148
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 90°C |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Single Stage |
| Frequency - Operating | 50 ~ 60Hz |
| Termination Style | Wire Leads |
| Approval Agency | UL |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Inductance | 510µH |
| Series | FB |
| Mfr | TE Connectivity Corcom Filters |
| Filter Type | Single Phase |
| Package | Box |
| Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) | 2.25 kV |
| Voltage - Rated AC (Phase to Phase) | 2.775 kV |
| Voltage - Rated AC | 480V |
| Current | 3 A |
| Voltage - Rated DC | 480V |