TE Connectivity Corcom Filters
Prodotto No:
3FBL3
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
3A FBL VERSION
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$22.7145
$22.7145
10
$21.9773
$219.773
25
$21.24466
$531.1165
50
$20.51221
$1025.6105
100
$18.31448
$1831.448
250
$17.94816
$4487.04
500
$17.581878
$8790.939
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -10°C ~ 50°C |
| Applications | Lighting |
| Configuration | Single Stage |
| Frequency - Operating | 50/60Hz |
| Termination Style | Wire Leads |
| Approval Agency | - |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Inductance | - |
| Series | FB |
| Mfr | TE Connectivity Corcom Filters |
| Filter Type | Single Phase |
| Package | Bulk |
| Voltage - Rated AC | 277V |
| Current | 3 A |
| Voltage - Rated DC | 277V |
| Base Product Number | 3FBL |