Tamura
Prodotto No:
3FS-310
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
PWR XFMR LAMINATED 2.4VA TH
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$5.6335
$5.6335
10
$4.2845
$42.845
25
$4.17126
$104.2815
50
$3.83325
$191.6625
100
$3.60772
$360.772
250
$3.494974
$873.7435
500
$3.382228
$1691.114
1000
$3.269501
$3269.501
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Center Tap | No |
| Termination Style | PC Pin |
| Height - Seated (Max) | 32.10mm |
| Voltage - Primary | 115V |
| Voltage - Isolation | 2500Vrms |
| Secondary Winding(s) | Dual |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 35.56mm L x 31.00mm W |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | Parallel 500mA, Series 250mA |
| Weight | - |
| Primary Winding(s) | Single |
| Series | 3FS-3xx |
| Type | Laminated Core |
| Power - Max | 2.4VA |
| Mfr | Tamura |
| Package | Tube |
| Voltage - Secondary (Full Load) | Parallel 5V, Series 10V |