Tamura
Prodotto No:
3FS-512
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
PWR XFMR LAMINATED 12VA TH
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$11.457
$11.457
10
$8.46355
$84.6355
25
$7.81242
$195.3105
50
$7.55193
$377.5965
100
$7.34369
$734.369
250
$7.239494
$1809.8735
500
$7.161366
$3580.683
1000
$7.03115
$7031.15
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Center Tap | No |
| Termination Style | PC Pin |
| Height - Seated (Max) | 38.00mm |
| Voltage - Primary | 115V |
| Voltage - Isolation | 2500Vrms |
| Secondary Winding(s) | Dual |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 48.50mm L x 41.52mm W |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | Parallel 2A, Series 1A |
| Weight | - |
| Primary Winding(s) | Single |
| Series | 3FS-5xx |
| Type | Laminated Core |
| Power - Max | 12VA |
| Mfr | Tamura |
| Package | Tube |
| Voltage - Secondary (Full Load) | Parallel 6.3V, Series 12.6V |