Tamura
Prodotto No:
3FS-520
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
PWR XFMR LAMINATED 12VA TH
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$11.4
$11.4
10
$8.41985
$84.1985
25
$7.77176
$194.294
50
$7.51298
$375.649
100
$7.305595
$730.5595
250
$7.201988
$1800.497
500
$7.124278
$3562.139
1000
$6.994755
$6994.755
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Center Tap | No |
| Termination Style | PC Pin |
| Height - Seated (Max) | 38.00mm |
| Voltage - Primary | 115V |
| Voltage - Isolation | 2500Vrms |
| Secondary Winding(s) | Dual |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 48.50mm L x 41.52mm W |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | Parallel 1.2A, Series 600mA |
| Weight | - |
| Primary Winding(s) | Single |
| Series | 3FS-5xx |
| Type | Laminated Core |
| Power - Max | 12VA |
| Mfr | Tamura |
| Package | Tube |
| Voltage - Secondary (Full Load) | Parallel 10V, Series 20V |