Tamura
Prodotto No:
3FS-548
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
PWR XFMR LAMINATED 12VA TH
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Center Tap | No |
| Termination Style | PC Pin |
| Height - Seated (Max) | 38.00mm |
| Voltage - Primary | 115V |
| Voltage - Isolation | 2500Vrms |
| Secondary Winding(s) | Dual |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 48.50mm L x 41.52mm W |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | Parallel 500mA, Series 250mA |
| Weight | - |
| Primary Winding(s) | Single |
| Series | 3FS-5xx |
| Type | Laminated Core |
| Power - Max | 12VA |
| Mfr | Tamura |
| Package | Tube |
| Voltage - Secondary (Full Load) | Parallel 24V, Series 48V |