TE Connectivity Corcom Filters
Prodotto No:
3KEBS1BFPD
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
KEB 3A 1S SPADE DELTA 520VAC 50H
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$32.6325
$32.6325
10
$31.57705
$315.7705
25
$30.52464
$763.116
50
$29.47204
$1473.602
100
$26.31424
$2631.424
250
$25.788016
$6447.004
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Single Stage |
| Frequency - Operating | 50/60Hz |
| Termination Style | Quick Connect |
| Approval Agency | CSA, UL |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Series | KEB |
| Mfr | TE Connectivity Corcom Filters |
| Filter Type | Three Phase (Delta) |
| Package | Box |
| Voltage - Rated AC | 520V |
| Current | 3 A |
| Base Product Number | 3KEBS1BF |