TE Connectivity Corcom Filters
Prodotto No:
3KESS1BFPW
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
KES 3A 1S SPADE WYE 520VAC 50HZ
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$34.3425
$34.3425
10
$33.23195
$332.3195
25
$32.12444
$803.111
50
$31.01674
$1550.837
100
$27.693545
$2769.3545
250
$27.139714
$6784.9285
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Single Stage |
| Frequency - Operating | 50/60Hz |
| Termination Style | Quick Connect |
| Approval Agency | CSA, UL |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Series | KES |
| Mfr | TE Connectivity Corcom Filters |
| Filter Type | Three Phase (Wye) |
| Package | Box |
| Voltage - Rated AC | 520V |
| Current | 3 A |
| Base Product Number | 3KESS1BF |