3M (TC)
Prodotto No:
3M 1181 2"SQ-100
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
RF EMI SHLDING SHEET 2"X2" 100PK
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$100.1015
$100.1015
10
$94.93825
$949.3825
25
$92.3552
$2308.88
100
$85.896625
$8589.6625
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 130°C |
| Storage/Refrigeration Temperature | 50°F ~ 80°F (10°C ~ 27°C) |
| Shape | Square |
| Material | Copper Foil |
| Thickness - Overall | 0.004" (0.09mm) |
| Product Status | Active |
| Series | 1181 |
| Type | Shielding Sheet |
| Length | 2.000" (50.80mm) |
| Shelf Life Start | Date of Manufacture |
| Mfr | 3M (TC) |
| Shelf Life | 60 Months |
| Package | Bulk |
| Width | 2.000" (50.80mm) |
| Adhesive | Conductive, Single Sided |
| Base Product Number | 1181 |