3M (TC)
Prodotto No:
3M 1181 CIRCLE-1.5"-100
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
RF EMI SHLDING SHEET 1.5" 100PK
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$78.7075
$78.7075
10
$74.6415
$746.415
25
$72.61078
$1815.2695
100
$67.53303
$6753.303
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 130°C |
| Storage/Refrigeration Temperature | 50°F ~ 80°F (10°C ~ 27°C) |
| Shape | Circular |
| Material | Copper Foil |
| Thickness - Overall | 0.004" (0.09mm) |
| Product Status | Active |
| Series | 1181 |
| Type | Shielding Sheet |
| Length | - |
| Shelf Life Start | Date of Manufacture |
| Mfr | 3M (TC) |
| Shelf Life | 60 Months |
| Package | Bulk |
| Width | 1.500" (38.10mm) |
| Adhesive | Conductive, Single Sided |
| Base Product Number | 1181 |