3M (TC)
Prodotto No:
3M 1772 4" X 10YD
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
1772 MEDICAL FOAM TAPE 4" X 10YD
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$37.8765
$37.8765
10
$35.7713
$357.713
25
$33.66686
$841.6715
50
$31.5628
$1578.14
100
$29.45855
$2945.855
250
$27.985632
$6996.408
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Usage | Medical/Surgical |
| Storage/Refrigeration Temperature | 50°F ~ 81°F (10°C ~ 27°C) |
| Thickness - Adhesive | 0.0025" (2.5 mils, 0.064mm) |
| Color | White |
| Backing, Carrier | Polyolefin |
| Product Status | Active |
| Thickness - Backing, Carrier | 0.0625" (62.5 mils, 1.588mm) |
| Thickness | 0.0650" (65.0 mils, 1.651mm) |
| Series | 1772 |
| Length | 30' (9.1m) 10 yds |
| Shelf Life Start | Date of Shipment |
| Mfr | 3M (TC) |
| Temperature Range | - |
| Shelf Life | 24 Months |
| Package | Bulk |
| Tape Type | Medical |
| Width | 4.00" (101.60mm) |
| Adhesive | Acrylic |
| Base Product Number | 1772 |