Casa / Tape / 3M 5413 CIRCLE-2.500"-100
minImg
3M 5413 CIRCLE-2.500"-100
3M (TC)
Prodotto No:
3M 5413 CIRCLE-2.500"-100
Produttore:
3M (TC)
Descrizione:
TAPE FILM AMB 2 1/2" DIA 100/RL
Guida per l'utente
Usage -
Storage/Refrigeration Temperature 70°F (21°C)
Thickness - Adhesive 0.0017" (1.7 mils, 0.043mm)
Color Amber
Backing, Carrier Polyimide
Product Status Active
Thickness - Backing, Carrier 0.0010" (1.0 mils, 0.025mm)
Thickness 0.0027" (2.7 mils, 0.069mm)
Series 5413
Length -
Shelf Life Start Date of Manufacture
Mfr 3M (TC)
Temperature Range -100°F ~ 500°F (-73°C ~ 260°C)
Shelf Life 36 Months
Package Bulk
Tape Type Film
Width 2.50" (63.50mm) 2 1/2" dia