Casa / Tape / 3M 600 CIRCLE-1.250"-250
minImg
3M 600 CIRCLE-1.250"-250
3M (TC)
Prodotto No:
3M 600 CIRCLE-1.250"-250
Produttore:
3M (TC)
Descrizione:
TAPE FILM CLR 1 1/4" DIA 250/RL
Guida per l'utente
Usage -
Storage/Refrigeration Temperature 70°F (21°C)
Thickness - Adhesive 0.0008" (0.8 mils, 0.021mm)
Color Clear
Backing, Carrier Paklon™ Film
Product Status Active
Thickness - Backing, Carrier 0.0015" (1.5 mils, 0.038mm)
Thickness 0.0023" (2.3 mils, 0.058mm)
Series Scotch® 600
Length -
Shelf Life Start Date of Manufacture
Mfr 3M (TC)
Temperature Range -
Shelf Life 18 Months
Package Bulk
Tape Type Film
Width 1.25" (31.75mm) 1 1/4" dia