3M (TC)
Prodotto No:
3M 8820 3" X 3YD
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
THERM PAD 2.74M X 76.2MM WHT
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$203.6135
$203.6135
10
$190.03705
$1900.3705
25
$180.53496
$4513.374
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Usage | - |
| Storage/Refrigeration Temperature | 72°F (22°C) |
| Shape | Rectangular |
| Thermal Resistivity | - |
| Color | White |
| Backing, Carrier | - |
| Outline | 2.74m x 76.20mm |
| Material | Acrylic |
| Thermal Conductivity | 0.6W/m-K |
| Product Status | Active |
| Thickness | 0.0197" (0.500mm) |
| Series | 8820 |
| Type | Transfer Tape, Roll |
| Shelf Life Start | Date of Manufacture |
| Mfr | 3M (TC) |
| Shelf Life | 24 Months |
| Package | Bulk |
| Adhesive | Tacky - Both Sides |
| Base Product Number | 8820 |