Casa / Tape / 3M 9626 CIRCLE-1.750"-100
minImg
3M 9626 CIRCLE-1.750"-100
3M (TC)
Prodotto No:
3M 9626 CIRCLE-1.750"-100
Produttore:
3M (TC)
Descrizione:
TAPE ADHSV TRAN 1 3/4" DIA 100RL
Guida per l'utente
Usage -
Storage/Refrigeration Temperature 70°F (21°C)
Thickness - Adhesive 0.0020" (2.0 mils, 0.051mm)
Color Clear
Backing, Carrier Paper
Product Status Active
Thickness - Backing, Carrier 0.0032" (3.2 mils, 0.081mm)
Thickness 0.0052" (5.2 mils, 0.132mm)
Series 9626
Length -
Shelf Life Start Date of Manufacture
Mfr 3M (TC)
Temperature Range 200°F (93°C) Max
Shelf Life 24 Months
Package Bulk
Tape Type Adhesive Transfer
Width 1.75" (44.45mm) 1 3/4" dia