3M AB5020 CIRCLE-1.5"-100
3M (TC)
Prodotto No:
3M AB5020 CIRCLE-1.5"-100
Produttore:
3M (TC)
Descrizione:
RF EMI ABSORBER SHEET 1.5" 100PK
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Circular
Material Polymer Resin, Metal Flakes
Thickness - Overall 0.010" (0.25mm)
Product Status Obsolete
Series AB5000S
Type Absorbing Sheet
Length -
Shelf Life Start -
Mfr 3M (TC)
Shelf Life -
Package Bulk
Width 1.500" (38.10mm)