3M AB5030 CIRCLE-0.5"-250
3M (TC)
Prodotto No:
3M AB5030 CIRCLE-0.5"-250
Produttore:
3M (TC)
Descrizione:
RF EMI ABSORBER SHEET 0.5" 250PK
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Circular
Material Polymer Resin, Metal Flakes
Thickness - Overall 0.014" (0.35mm)
Product Status Obsolete
Series AB5000S
Type Absorbing Sheet
Length -
Shelf Life Start -
Mfr 3M (TC)
Shelf Life -
Package Bulk
Width 0.500" (12.70mm)