3M AB5050 CIRCLE-2.500"-100
3M (TC)
Prodotto No:
3M AB5050 CIRCLE-2.500"-100
Produttore:
3M (TC)
Descrizione:
RF EMI ABSORBING SHEET 2.5"
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Circular
Material Polymer Resin, Metal Flakes
Thickness - Overall 0.020" (0.50mm)
Product Status Active
Series AB5000
Type Absorbing Sheet
Length -
Shelf Life Start -
Mfr 3M (TC)
Shelf Life -
Package Bulk
Width 2.500" (63.50mm)