3M (TC)
Prodotto No:
3M AB5100HF 2"CIRCLE-10
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
RF EMI ABSORBER SHEET 2" 10/ROLL
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Storage/Refrigeration Temperature | 70°F (21°C) |
| Shape | Circular |
| Material | Polymer Resin, Metal Flakes |
| Thickness - Overall | 0.039" (1.00mm) |
| Product Status | Active |
| Series | AB5100HF |
| Type | Absorbing Sheet |
| Length | - |
| Shelf Life Start | Date of Manufacture |
| Mfr | 3M (TC) |
| Shelf Life | 12 Months |
| Package | Bulk |
| Width | 2.000" (50.80mm) |
| Adhesive | Non-Conductive, Single Sided |
| Base Product Number | AB5100HF |