3M (TC)
Prodotto No:
3M5557-2MMSQ-100
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
TAPE INDICAT 0.08"X 0.08" 100PK
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$35.264
$35.264
10
$33.30795
$333.0795
25
$31.34886
$783.7215
50
$29.38958
$1469.479
100
$27.430205
$2743.0205
250
$26.05869
$6514.6725
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Usage | Water Indication |
| Storage/Refrigeration Temperature | 70°F (21°C) |
| Thickness - Adhesive | - |
| Color | White |
| Backing, Carrier | Paper |
| Product Status | Active |
| Thickness - Backing, Carrier | - |
| Thickness | 0.0102" (10.2 mils, 0.259mm) |
| Series | 5557 |
| Length | 0.08" (2.03mm) |
| Shelf Life Start | Date of Manufacture |
| Mfr | 3M (TC) |
| Temperature Range | - |
| Shelf Life | 12 Months |
| Package | Bulk |
| Tape Type | Indicator |
| Width | 0.08" (2.03mm) |
| Adhesive | Acrylic |
| Base Product Number | 5557 |