3M (TC)
Prodotto No:
3M5558-5MMSQ-100
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
TAPE INDICAT 0.20" X 0.2" 100/PK
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$77.6055
$77.6055
10
$73.04455
$730.4455
25
$68.47942
$1711.9855
50
$63.91429
$3195.7145
100
$60.71849
$6071.849
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Usage | Water Indication |
| Storage/Refrigeration Temperature | 70°F (21°C) |
| Thickness - Adhesive | - |
| Color | White |
| Backing, Carrier | Polyester Film |
| Product Status | Active |
| Thickness - Backing, Carrier | - |
| Thickness | 0.0060" (6.0 mils, 0.152mm) |
| Series | 5558 |
| Length | 0.20" (5.00mm) |
| Shelf Life Start | Date of Manufacture |
| Mfr | 3M (TC) |
| Temperature Range | - |
| Shelf Life | 12 Months |
| Package | Bulk |
| Tape Type | Indicator |
| Width | 0.20" (5.00mm) |
| Adhesive | Acrylic |
| Base Product Number | 5558 |