3M (TC)
Prodotto No:
3M5559-4MMSQ-100
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
TAPE INDICAT 0.16"X 0.16" 100PK
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Usage | Water Indication |
| Storage/Refrigeration Temperature | 70°F (21°C) |
| Thickness - Adhesive | - |
| Color | White |
| Backing, Carrier | Paper |
| Product Status | Active |
| Thickness - Backing, Carrier | - |
| Thickness | 0.0050" (5.0 mils, 0.127mm) |
| Series | 5559 |
| Length | 0.16" (4.00mm) |
| Shelf Life Start | Date of Manufacture |
| Mfr | 3M (TC) |
| Temperature Range | - |
| Shelf Life | 18 Months |
| Package | Bulk |
| Tape Type | Indicator |
| Width | 0.16" (4.00mm) |
| Adhesive | Acrylic |
| Base Product Number | 5559 |