Casa / Tape / 3M5559I-4.5MMSQ-100
minImg
3M5559I-4.5MMSQ-100
3M (TC)
Prodotto No:
3M5559I-4.5MMSQ-100
Produttore:
3M (TC)
Descrizione:
TAPE INDICATOR 0.18X 0.18" 100PK
Guida per l'utente
Usage Water Indication (Top Side Adhesive)
Storage/Refrigeration Temperature 70°F (21°C)
Thickness - Adhesive -
Color White
Backing, Carrier Paper
Product Status Obsolete
Thickness - Backing, Carrier -
Thickness 0.0050" (5.0 mils, 0.127mm)
Series 5559I
Length 0.18" (4.50mm)
Shelf Life Start Date of Manufacture
Mfr 3M (TC)
Temperature Range -
Shelf Life 18 Months
Package Bulk
Tape Type Indicator
Width 0.18" (4.50mm)