Siemens
Prodotto No:
3SE52500CC05
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
SWITCH, LIMIT 1NO_1NC PLASTIC 30
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$77.501
$77.501
10
$67.81385
$678.1385
25
$62.00156
$1550.039
50
$58.12632
$2906.316
100
$55.219985
$5521.9985
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Position | - |
| Operating Temperature | - |
| Release Force | - |
| Ingress Protection | IP20 |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Actuator Type | Round (Pin Plunger) |
| Current Rating (Amps) | 6A (AC), 550mA (DC) |
| Circuit | DPST-NO/NC |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Mechanical Life | 15,000,000 Cycles |
| Product Status | Active |
| Series | 3SE5 |
| Voltage Rating - DC | 125 V |
| Switch Function | On-Mom, Off-Mom |
| Operating Force | 2039gf |
| Overtravel | - |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Electrical Life | 100,000 Cycles |
| Mfr | Siemens |
| Pretravel | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 3SE5250 |
| Differential Travel | - |