Central Semiconductor Corp
Prodotto No:
3SMC51CA TR13 PBFREE
Produttore:
Pacchetto:
SMC
Batch:
-
Descrizione:
TVS DIODE 51VWM 82.4VC SMC
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
3000
$1.175625
$3526.875
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Bidirectional Channels | 1 |
| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 36.4A |
| Applications | General Purpose |
| Capacitance @ Frequency | - |
| Voltage - Breakdown (Min) | 56.7V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Power - Peak Pulse | 3000W (3kW) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SMC |
| Series | - |
| Type | Zener |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 82.4V |
| Package / Case | DO-214AB, SMC |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 51V |
| Mfr | Central Semiconductor Corp |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | No |