Carling Technologies
Prodotto No:
3SS-WSP9-M6-KE
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
SWITCH
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Termination Style | PC Pin |
| Actuator Type | Plunger for Cap |
| Panel Cutout Dimensions | - |
| Current Rating (Amps) | 0.4VA (AC/DC) |
| Circuit | SPST-NO |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Mechanical Life | - |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | 3S |
| Voltage Rating - DC | 20 V |
| Type | Standard |
| Switch Function | Off-Mom |
| Voltage Rating - AC | 20 V |
| Electrical Life | 50,000 Cycles |
| Mfr | Carling Technologies |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Color - Actuator/Cap | Black |