Bivar Inc.
Prodotto No:
3UTC-F
Produttore:
Pacchetto:
T-1
Batch:
-
Descrizione:
LED TURQUOISE CLEAR T-1 T/H
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$3.287
$3.287
10
$2.1945
$21.945
100
$1.688625
$168.8625
500
$1.52646
$763.23
1000
$1.311798
$1311.798
2000
$1.240254
$2480.508
5000
$1.21163
$6058.15
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Wavelength - Dominant | - |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 20° |
| Color | Turquoise |
| Current - Test | 20mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | - |
| Millicandela Rating | 800mcd |
| Product Status | Active |
| Height (Max) | 5.30mm |
| Supplier Device Package | T-1 |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | - |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Bivar Inc. |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3.5V |
| Features | - |
| Lens Color | Colorless |
| Wavelength - Peak | 500nm |
| Package | Bulk |
| Lens Size | 3mm, T-1 |
| Base Product Number | 3UTC-F |