Bivar Inc.
Prodotto No:
3UWC1.035C-F
Produttore:
Pacchetto:
3mm
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
LED 3MM COOL WHITE CLEAR T/H
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Wavelength - Dominant | - |
| Configuration | - |
| Lens Transparency | - |
| Viewing Angle | 35° |
| Color | White |
| Current - Test | 20mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 3.00mm Dia |
| Millicandela Rating | 6000mcd |
| Product Status | Active |
| Height (Max) | - |
| Supplier Device Package | 3mm |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | - |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Bivar Inc. |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3.2V |
| Features | - |
| Lens Color | - |
| Wavelength - Peak | - |
| Package | Bag |
| Lens Size | - |
| Base Product Number | 3UWC1.035 |