TE Connectivity Corcom Filters
Prodotto No:
3VAQ8F
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
LINE FILTER 250VAC 3A CHASS MNT
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$305.1495
$305.1495
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -10°C ~ 40°C |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Three Stage |
| Frequency - Operating | 50/60Hz |
| Termination Style | IEC 320-C14, Wire Leads |
| Approval Agency | CSA, UR |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Last Time Buy |
| Inductance | - |
| Series | AQ |
| Mfr | TE Connectivity Corcom Filters |
| Filter Type | Single Phase |
| Package | Bulk |
| Voltage - Rated AC | 250V |
| Current | 3 A |
| Voltage - Rated DC | - |