Transko Electronics, Inc.
Prodotto No:
3X8-32.768K
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
32.768KHZ 3X8 TUNING FORK 6PF
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
100
$0.475
$47.5
1000
$0.19
$190
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Load Capacitance | 12.5pF |
| Frequency Tolerance | ±20ppm |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Height - Seated (Max) | 0.248" (6.30mm) |
| Frequency Stability | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.122" Dia (3.10mm) |
| Product Status | Active |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 40 kOhms |
| Ratings | - |
| Series | 3X8 |
| Type | kHz Crystal (Tuning Fork) |
| Package / Case | Cylindrical Can, Radial |
| Mfr | Transko Electronics, Inc. |
| Frequency | 32.768 kHz |
| Operating Mode | Fundamental |
| Package | Bag |