TE Connectivity Corcom Filters
Prodotto No:
4-1609037-2
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
LINE FILTER 250VAC 20A CHASS MNT
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$86.716
$86.716
10
$83.8242
$838.242
25
$80.93392
$2023.348
50
$78.04326
$3902.163
100
$70.817085
$7081.7085
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -10°C ~ 40°C |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Two Stage |
| Frequency - Operating | 50/60Hz |
| Termination Style | Quick Connect |
| Approval Agency | CSA, UR, VDE |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Inductance | 6mH |
| Series | HQ |
| Mfr | TE Connectivity Corcom Filters |
| Filter Type | Single Phase |
| Package | Box |
| Voltage - Rated AC | 250V |
| Current | 20 A |
| Voltage - Rated DC | - |
| Base Product Number | 1609037 |