TE Connectivity Corcom Filters
Prodotto No:
40 AHV S BS
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
3-PHASE FILTERS, 40 A, TERMINAL
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$313.652
$313.652
10
$302.8334
$3028.334
25
$292.01822
$7300.4555
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Single Stage |
| Frequency - Operating | 50Hz ~ 60Hz |
| Termination Style | Terminal Block |
| Approval Agency | cURus |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Inductance | - |
| Series | AHV |
| Mfr | TE Connectivity Corcom Filters |
| Filter Type | Three Phase (Delta) |
| Package | Box |
| Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral) | 750 V |
| Voltage - Rated AC (Phase to Phase) | 760 V |
| Voltage - Rated AC | - |
| Current | 40 A |
| Voltage - Rated DC | - |