400M0-15-1-004S
CNC Tech
Prodotto No:
400M0-15-1-004S
Produttore:
CNC Tech
Descrizione:
CONN D-SUB PLUG 15POS IDC
In magazzino : 807
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Dielectric Material Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
Shell Material, Finish Steel, Nickel Plated
Ingress Protection -
Voltage Rating 250V
Current Rating (Amps) 1A
Contact Finish Gold
Contact Type Signal
Material Flammability Rating UL94 V-0
Product Status Active
Wire Gauge -
Backset Spacing -
Mfr CNC Tech
Contact Material Brass
Connector Type Plug, Male Pins
Features Feed Through, Grounding Indents, Strain Relief
Shell Size, Connector Layout 2 (DA, A)
Operating Temperature -40°C ~ 105°C