E-Switch
Prodotto No:
400MDP1R1BLKM2QE
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
SWITCH ROCKER DPDT 3A 120V
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$4.1325
$4.1325
10
$3.6917
$36.917
25
$3.49752
$87.438
50
$3.37383
$168.6915
100
$3.197225
$319.7225
250
$3.055922
$763.9805
500
$2.808637
$1404.3185
1000
$2.684985
$2684.985
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Ingress Protection | - |
| Actuator Marking | No Marking |
| Termination Style | PC Pin |
| Actuator Type | Concave (Curved) |
| Panel Cutout Dimensions | - |
| Current Rating (Amps) | 3A (AC/DC) |
| Circuit | DPDT |
| Mounting Type | Through Hole |
| Mechanical Life | - |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | 400 |
| Voltage Rating - DC | 28 V |
| Switch Function | On-On |
| Voltage Rating - AC | 120 V |
| Electrical Life | 30,000 Cycles |
| Mfr | E-Switch |
| Features | Epoxy Sealed Terminals |
| Package | Bulk |
| Color - Actuator/Cap | Black |
| Base Product Number | 400MDP1 |