E-Switch
Prodotto No:
400MSP1R6BLKM71QE
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
SWITCH ROCKER SPDT 3A 120V
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$3.6575
$3.6575
10
$3.27845
$32.7845
25
$3.1103
$77.7575
50
$2.95773
$147.8865
100
$2.82055
$282.055
250
$2.698608
$674.652
500
$2.469924
$1234.962
1000
$2.347954
$2347.954
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Ingress Protection | - |
| Actuator Marking | No Marking |
| Termination Style | PC Pin |
| Actuator Type | Concave (Curved) |
| Panel Cutout Dimensions | - |
| Current Rating (Amps) | 3A (AC/DC) |
| Circuit | SPDT |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle, Vertical |
| Mechanical Life | - |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | 400 |
| Voltage Rating - DC | 28 V |
| Switch Function | On-On |
| Voltage Rating - AC | 120 V |
| Electrical Life | 30,000 Cycles |
| Mfr | E-Switch |
| Features | Epoxy Sealed Terminals |
| Package | Bulk |
| Color - Actuator/Cap | Black |
| Base Product Number | 400MSP1 |