E-Switch
Prodotto No:
400MSP2R6BLKM6QE
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
SWITCH ROCKER SPDT 3A 120V
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Actuator Marking | No Marking |
| Termination Style | PC Pin |
| Actuator Type | Concave (Curved) |
| Current Rating (Amps) | 3A (AC/DC) |
| Circuit | SPDT |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Mechanical Life | 30,000 Cycles |
| Product Status | Active |
| Series | 400 |
| Voltage Rating - DC | 28 V |
| Switch Function | On-Mom |
| Voltage Rating - AC | 120 V |
| Electrical Life | 30,000 Cycles |
| Mfr | E-Switch |
| Package | Bulk |
| Color - Actuator/Cap | Black |
| Base Product Number | 400MSP2 |