CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
402F38411CAR
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CRYSTAL 38.4000MHZ 10PF SMD
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.665
$0.665
10
$0.5871
$5.871
50
$0.54872
$27.436
100
$0.484975
$48.4975
500
$0.459401
$229.7005
1000
$0.38284
$382.84
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Load Capacitance | 10pF |
| Frequency Tolerance | ±10ppm |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Height - Seated (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| Frequency Stability | ±10ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Product Status | Active |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 60 Ohms |
| Ratings | - |
| Series | 402 |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Mfr | CTS-Frequency Controls |
| Frequency | 38.4 MHz |
| Operating Mode | Fundamental |
| Package | Tape & Reel (TR) |