CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
403C11A14M74560
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
CRYSTAL 14.7456MHZ 10PF SMD
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.532
$0.532
10
$0.4446
$4.446
50
$0.40033
$20.0165
100
$0.355775
$35.5775
500
$0.33801
$169.005
1000
$0.284639
$284.639
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Load Capacitance | 10pF |
| Frequency Tolerance | ±10ppm |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Height - Seated (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| Frequency Stability | ±10ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Product Status | Active |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 100 Ohms |
| Ratings | - |
| Series | 403 |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Mfr | CTS-Frequency Controls |
| Frequency | 14.7456 MHz |
| Operating Mode | Fundamental |
| Package | Tape & Reel (TR) |