CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
403WF20012IVR
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
3.2MM X 2.5MM IOT ENHANCED QUART
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Load Capacitance | 7pF |
| Frequency Tolerance | ±10ppm |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Height - Seated (Max) | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Frequency Stability | ±20ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Product Status | Active |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 50 Ohms |
| Ratings | - |
| Series | 403W |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Mfr | CTS-Frequency Controls |
| Frequency | 20 MHz |
| Operating Mode | Fundamental |
| Package | Tape & Reel (TR) |