405-ALP120-CAO
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
405-ALP120-CAO
Descrizione:
PMI .250" LED 120V TAB CLEAR AMB
Guida per l'utente
Lens Transparency -
Ingress Protection -
Termination Style PC Pin
Viewing Angle 50°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Millicandela Rating 2.1mcd
Product Status Obsolete
Lamp Color Amber
Ratings AC
Lens Style -
Series 405
Type LED
Voltage 120V
Mfr Visual Communications Company - VCC
Features -
Lens Color -
Wavelength - Peak 583nm
Package Bulk
Panel Cutout Shape Round
Current 2mA