405-ALP48H-CYO
Visual Communications Company - VCC
Prodotto No:
405-ALP48H-CYO
Descrizione:
PMI .250" LED 48V TAB CLEAR AMBE
Viewing Angle 50°
Panel Cutout Dimensions 0.25" (6.35mm)
Type LED
Voltage 48V
Panel Cutout Shape Round
Current 2mA